Nasz system korzysta z platformy Amazon Web Services (AWS). Każde konto pracownika posiada osobne dane do logowania. Administrator posiada wszystkie uprawnienia i może je dowolnie konfigurować dodawanym pracownikom.

Nie, wersja demonstracyjna posiada pełną funkcjonalność systemu.

Zgłoszenie jest to każde zaplanowane działanie w obrębie firmy. Może to być usługa, zamówienie lub każda inna czynność.

Pola są to pola wyboru przy wprowadzaniu zgłoszenia. Do każdego rodzaju zgłoszenia można przypisać pola wraz z odpowiedziami w Ustawieniach.

Nie ma limitu oraz określonego typu zgłoszeń. Użytkownik sam decyduje w jaki sposób wykorzystać funkcjonalność systemu przy użyciu Rodzaju zgłoszenia i Pól. 

Aby zmienić hasło należy przy logowaniu wybrać opcję Odzyskaj hasło. Na adres email przyjdzie hasło tymczasowe, które należy wprowadzić systemie, a następnie system wymusi nadanie nowego hasła. 

Wersja mobilna posiada mniejszą funkcjonalność od wersji webowej, przeznaczona jest do użytku głównie w terenie, poza biurem. Znajdują się tam moduły: Dziennik, Zgłoszenia, Cyfrowe pomiary i Biblioteka. Oprócz tego użytkownik ma wgląd do Wiadomości i Powiadomień.

Nie, powiadomienia z aplikacji figurują tylko w powiadomieniach w aplikacji. 

Faktury, zamówienia czy inne dokumenty można załączyć w załącznikach przy Zgłoszeniu. Jeśli nie widać możliwości dodania załącznika należy zmienić ustawienia przy danym Rodzaju zgłoszenia. 

Nie, kontakt z systemem klient ma jedynie przy podpisywaniu protokołu odbioru. 

Tak, część danych można wprowadzać w miejscach bez dostępu do internetu (np. cyfrowe pomiary, zgłoszenia), jednak zostaną zapisane na serwerze po wznowieniu połączenia z internetem. 

Usługa dostępna jest w formie webowej i aplikacji mobilnej na Android i iOS. 

Z systemu można wygenerować Kartę pomiarową oraz Protokół odbioru. Wszystkie dokumenty znajdują się w zakładce Dokumenty.

Zgłoszenie można dodać z pozycji Dziennika lub w module Zgłoszenia.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Wyślij do nas e-mail, a odpowiedź
otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Wyślij wiadomość