VI Międzynarodowe Forum Stolarki VIP

W dniach 16 i 17 września 2021 roku przypadł nam zaszczyt uczestnictwa w najważniejszej imprezie dla przedsiębiorców z sektora stolarki otworowej. Liderów branży gościł Hotel Panorama w Mszczonowie.

Tegoroczne prelekcje ekspertów dotyczyły między innymi zagrożeń, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w najbliższej przyszłości, takich jak nieprzewidywalna dostępność i ceny surowców czy komponentów. Poruszane były również prawne aspekty prowadzenia działalności, rozmawiano o ekspansji na rynki zagraniczne i wyjaśniano, na co kłaść szczególny nacisk w podejściu do klienta.
Część paneli dotyczyła innowacji w branży, dlatego z tym większą przyjemnością przedstawialiśmy w rozmowach z innymi uczestnikami forum nasz produkt – system MonterGO. Wierzymy, że jest on w stanie pomóc właścicielom firm stawić czoła nadchodzącym wyzwaniom przez optymalizację pracy w ich zakładach, co znalazło potwierdzenie w przychylnych opiniach przedsiębiorców.
Uzbrojeni w nową wiedzę i zmotywowani do dalszej pracy, wracamy do udoskonalania naszej aplikacji tak, aby w jak największym stopniu mogła się ona przyczynić do rozwoju branży stolarki otworowej.